Допомогли медикам пологового, який прийматиме вагітних з Covid-1

Громадський штаб “Діємо Разом” та ГО “Батьки в дії” передали засоби захисту для медиків в перший міський пологовий, що на Мечнікова.(вул. Мечнікова 8)

“Саме тут прийматимуть породіль зі Львова та області з підозрою на COVID-19 та з симптомами ГРВІ. А вагітні жінки у групі ризику, тож потребують постійної уваги, особливо в період епідемії. Вкрай важливо захистити лікарів, які контактуватимуть із жінками, що захворіли. Тому кілька організацій скоординувались та передали допомогу для медиків, щоби перебування вагітних жінок та народження дітей в цей час було безпечним” – розповідає Юлія Гвоздович, засновниця ГО Батьки в дії, активістка Громадського штабу Діємо Разом та депутатка Львівської міської ради. 

Громадський штаб Діємо Разом забезпечив для лікарів 40 захисних костюмів та  100 респіраторів типу FFp2 і FFp3.

Окрім того Громадська організація “Батьки в дії”, небайдужі батьки, які жертвували кошти і засоби, від  ГО “Долули Львова”, сімейний клуб “Сакура”забезпечили для медиків маски, бахіли, щитки, рукавички, антисептики та іншими елементами захисту лікарів. Вони подбали про маски від виробника Bagkomplekt Print та захисні щитки від виробника LLC Media Display Production.

Цього вистачить на перший період, але звісно потрібно буде ще. 

Також активісти завезли допомогу для пологового відділення 3-ї міської лікарні на вулиці Рапопорта. Туди передали шприци, бахіли, марлеві стерильні серветки, гінекологічні набори, захисні екрани, халати одноразові та інші гігієнічних та медичних засоби  від Християнський волонтерський штаб спільноти “Благословення” Олег Шиба і Nazarii Ostrovskyi

Допомогти пологовим вдалось завдяки координції та спільним діям багатьох, а зокрема:

 

Дякуємо усім небайдужим.

Дякуємо медикам за працю!

#ДіємоРазом