Волонтери штабу ДіємоРазом передали допомогу медикам опорних лікарень

2 квітня волонтери штабу ДіємоРазом передали 5 кисневих концентраторів та 200 одноразових комплектів індивідуального захисту для медиків у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню. Кисневі концентратори,  є вкрай необхідними у лікуванні ускладнень від коронавірусної інфекції, закупили за кошти, які лідер Голос Святослав Вакарчук, пожертвував на боротьбу з пандемією COVID-19 у Львові.

Ігор Берник, лікар-інфекціоніст, заступник директора Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні пояснив, що ці концентратори мають  широке використання, оскільки автономні, і кожен концентратор може стояти біля ліжка пацієнта, який через маску вдихає збагачене киснем повітря. В перш чергу це потрібно тим пацієнтам, які мають утруднене дихання, задуху, ознаки пневмонії. Для них цей апарат є першою необхідністю.

Зі слів лікаря, наразі шпиталь забезпечений костюмами індивідуального захисту: костюми, халати, окуляри, респіратори, щитки, рукавиці, але їхнього поповнення медичний персонал потребує постійно. Захисні костюми, які зараз важко придбати через спалах пандемії у всьому світі, почали шити на львівській фабриці Jhiva Trading House. Після оголошення карантину тут швидко перепрофілювалися, завдяки меценатам закупили спеціальну тканину (геотекстиль) і мають намір пошити 3 тис. комплектів, які безкоштовно передадуть у львівські шпиталі.