Допомогли Центру радіаційного захисту населення

 

          Штаб «ДіємоРазом»  передав до Центру радіаційного захисту населення захисні щитки, антисептики, захисні костюми, бахіли та маски, яких потребували медичні працівники закладу.

 

        «Центр радіаційного захисту населення – одна із важливих установ для Сихівського району, міста й всієї області, адже понад 7000 осіб, отримують тут постійну, якісну допомогу. В час кризи, ми стараємось максимально допомогти центру та працівникам працювати в безпечних умовах. Основні відвідувачі установи – ліквідатори катастрофи на ЧАЕС та їх сім’ї – також одна з наших цільових соціально вразливих груп, якій ми допомагаємо у Сихівському районі.» – розповів Тарас Репицький, активіст Громадського штабу «Діємо Разом», громадський діяч, засновник Сихів Медіа

 

          Допомогти Центру вдалось завдяки координції та спільним діям , а зокрема:

          Ярослав Рущишин поспілкувався з Тетяною Пошивак, директоркою центру – домовились спільно працювати над законотворчими ініціативами й зверненнями, щодо покращення медичної і соціальної допомоги та підтримки постраждалих від аварії на ЧАЕС (ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС, евакуйованих, переселених та членів їх сімей).

 

Тож #діємо_разом далі. Попереду чимало роботи.