Захистні одноразові комбінезони

Захисний одноразовий комбінезон забезпечить ефективний барєр для легких рідин чи невеликої кількості біологічний речовин, виділень, твердих частинок в повітрі. Підходить для загальної ізоляції та особистого захисту в профілактиці інфекційних захворювань, а також при профілактиці епідемій.

Респіратори класу захисту FFP2

Респіратори слід використовувати і для догляду за пацієнтами, що мають інфекцію з невідомими шляхами передавання. Під час догляду за пацієнтом з коронавірусною інфекцією медичним працівникам рекомендовано використовувати респіратор класу захисту не нижче FFP2.

Респіратори класу захисту FFP3

Дані респіратори захищають навіть від особливо небезпечних речовин і радіоактивних матеріалів. ВООЗ рекомендує використовувати FFP3 лікарям, які систематично мають контакт з хворими коронавірусів. Такий респіратор забезпечує 6-8 годин захисту.

Напівавтоматичні тонометри

Напівавтоматичний тонометр дозволяє дуже швидко і точно визначити рівень систолічного і діастолічного тиску людини, а також порахувати частоту пульсу. Напівавтоматичні тонометри відрізняються від автоматичних тільки способом накачування повітря в манжету.

Костюми біозахисту водонепроникні

Легкий захисний костюм створенений для повного захисту від хімічного та бактеріологічного впливу, а також радіоактивної пилюки. Призначений для захисту шкірних покривів, одягу та взуття.  

Маски медичні

Медична маска- це одноразовий медичний виріб, що забезпечує бар’єр для мінімізації поширення інфекцій, які передаються повітряно-крапельним шляхом.

Пульсоксиметри портативні

Пульсоксиметр призначений для неінвазивного вимірювання ступеня насичення (сатурації) киснем гемоглобіну артеріальної крові і частоти пульсу дорослих пацієнтів і дітей в закладах охорони здоров’я.